Archiwum

Perły Małopolski vol. 3 Szczawnica, 15.09.2019

2019-09-16 22:15:27
Z wynikiem 02:51:05 ukończyłam trzecią Perłę. Tak jest! Ukończyłam znaczy się nie umarłam i zmieściłam się w limicie. I wiecie co? Było fantastycznie - choć jeszcze w sobotę nie sądziłam, że to możliwe żebym tak powiedziała. Ten bieg był jakże inny od poprzednich dwóch - i to też jest fajne - że każda z Pereł jest totalnie różna - pod względem trasy, warunków, pogody. Nie czarujmy się- biegowo nie byłam przygotowana a uratowały mnie - o ironio! - strome podejścia (haha tu przydaje się noszenie dzieci po schodach). Bo choć nie wybiegana to jednak siłę mam. Widoki na g&oacu...

Tym razem Henio nie towarzyszył, nie kibicował, nie siedział w wózku. To była jego impreza, jego bieg. Dla odmiany to my byliśmy kibicami :) Pękam z dumy. 100m na stadionie AWF-u pokonał w pięknym stylu chociaż na samym starcie zaliczył upadek. Wstał, otrzepał się i pobiegł. Kocham! To była fantastyczna impreza dla dzieci -  bieg ale też cała oprawa, gry i zabawy, możliwość wypróbowania innych dyscyplin sportowych - trochę koszykówki, trochę tenisa, tu strzał do bramy, tam łuk - świetna sprawa! Nic dziwnego, że pakiety rozeszły się jak świeże bułeczki i całe szczęście...

Kolejne 10 km z Heniem w wózku. Start z rynku, meta na stadionie, drożdżówki bez ograniczeń i losowanie roweru na koniec - to cechy rozpoznawcze biegu w Mikołowie. Mój czas netto 55:38 i 8 pozycja w kategorii.